Suknie ślubne szyte na miarę

Szykujesz się do jednej z najważniejszych uroczystości w Twoim życiu i głowisz się nad wyborem sukni ślubnej? Koniecznie przeczytaj ten artykuł, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i przekonać dlaczego warto wybrać suknię szytą na miarę.

Gdzie kupić suknię ślubną?

Wybór sukni ślubnej potrafi nastręczyć nie lada kłopotu. Na jaką kreację się zdecydować, gdzie ją kupić? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej.

Sesja zdjęciowa Laurelle w Mediolanie

Wyjątkowość tegorocznej kolekcji sukien wieczorowych mogło podkreślić tylko odpowiednie otoczenie. Zapraszamy na sesję kreacji wieczorowych z europejską stolicą mody w tle.

Decolove - dodatki skrojone na miarę

Decolove Atelier powstało z wielkiej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. Od kilku lat w naszej pracowni tworzone są unikatowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów akcesoria dla pań i panów.

Kolekcja sukien ślubnych Laurelle 2016/2017

Najnowsza kolekcja Laurelle 2016/2017 to rewolucja w myśleniu o modzie ślubnej i wieczorowej: nadchodzą nowe standardy i nowe zasady, które kładą kres seryjnej produkcji, przestarzałym fasonom i wygórowanym cenom, które nie znajdują odzwierciedlenia w jakości. Tworzona przez kobiety i dla kobiet marka Laurelle odpowiada na realne potrzeby swoich Klientek.

Śluby i wesela na dworze królewskim

Przedstawiamy najsłynniejsze śluby w prawdziwie królewskim stylu.

Najdroższe suknie ślubne

Niektórzy za tę wymarzoną suknię są w stanie zapłacić dosłownie każdą cenę. Zapraszamy do przeglądu najdroższych sukien ślubnych w historii.

Top 5 najpiękniejszych butów ślubnych

Wybór perfekcyjnych butów jest trudny dla każdej z nas - a co by było, gdybyśmy na tę idealną parę mogły przeznaczyć nieograniczoną kwotą? Być może któreś prezentowanych przez nas, małych arcydzieł znalazłoby się na Twojej liście - sprawdź!

Śluby milionerów

Śluby milionerów

2016-11-21

Prywatne samoloty, zapierające dech w piersiach suknie, biżuteria warta miliony dolarów oraz najbardziej egzotyczne zakątki świata i pałace tak w skrócie wyglądają śluby najbogatszych par świata. Zapraszamy Was do świata miliarderów, gdzie kawior i szampan są równie powszechne jak wynajęcie na ten szczególny dzień pałacu w Wersalu.

Rodzice państwa młodych: jak się ubrać na ślub i wesele?

Rodzice państwa młodych zajmują honorowe miejsce podczas ślubu i wesela - często jako organizatorzy uroczystości, zawsze jako osoby najważniejsze tuż po przyszłych małżonkach. Powinni wybrać taki strój, żeby czuć się pewnie, wyglądać dojrzale i wytwornie.