Suknie wieczorowe

Sukienki na wesele i suknie wieczorowe - Warszawa

W naszym salonie w Warszawie, oprócz sukien ślubnych, sprzedajemy również suknie wieczorowe oraz wizytowe: sukienki na wesele, uroczyste gale i eleganckie przyjęcia. Suknie szyjemy na miarę według dostępnych w salonie modeli lub projektów indywidualnych.
Tak jak w przypadku sukien ślubnych, istnieje możliwość dokonywania zmian w wyglądzie sukni wieczorowej. Większy lub mniejszy dekolt, inny kolor lub zmiana tkaniny. Takie modyfikacje nie stanowią dla nas problemu, a są dla nas wyzwaniem i jednym z założeń naszej działalności.
Uważamy, że szycie na miarę to podstawa dobrego wyglądu każdej kobiety. Niezależnie od panującej mody, dobrze skrojona i dopasowana kreacja może zdziałać cuda. Wydobyć nasze piękno i zakamuflować niedociągnięcia. Nasz zespół pomoże Ci dopasować odpowiedni do sylwetki i okazji strój; wybrać pasujące kolory. 
Nasza projektantka wraz z konstruktorami marki chętnie zaprojektuje dla Ciebie kreacje na mniejsze lub większe wyjścia. Jako jedna z nielicznych marek w Polsce proponujemy kobietom światową modę w stylu haute couture. Naszym znakiem rozpoznawczym są ręcznie naszywane na suknie koronki, dające efekt tzw. naked body. Koronkowe suknie wieczorowe to jednak nie wszystko, co mamy w swoim arsenale.
Nasze suknie wieczorowe pokochały polskie gwiazdy. Paulina Sykut Jeżyna, Justyna Steczkowska, Anna Mucha, Katarzyna Glinka, Paulina Krupińska - to tylko niektóre gorące nazwiska naszego showbiznesu ubierające się w Laurelle.